شرکت آسو صنعت زنده رود

پروژه خط فیدر اختلاط کنسانتره گهر زمین خط

پروژه خط فیدر اختلاط کنسانتره گهر زمین خط

نوع پروژه: مشاوره
محل پروژه: استان کرمان - سیرجان-گهر زمین
وضعیت پروژه: اجرا شده

در سال 1399 شرکت نظم آوران مامور به اجرای پروژه خط فیدر  اختلاط کنسانتره برای خط 2 مجتمع معدنی گهر زمین به صورت EPC گردید. شرکت آسو صنعت زنده رود در کنار شرکت فنی مهندسی روناک نیز وظیفه طراحی و مهندسی پروژه را بر عهده گرفت و نسبت به طراحی خط و تجهیزات مربوطه اقدام نمود، موضوع پروژه انتقال و اضافه نمودن کنسانتره خشک از استوک پایل مجاور به خط موجود قبل از HPGR برای افزایش بهره وری و عملکرد بهتر بود . پروژه شامل هاپر ورودی، فیدر نواری ، دو دستگاه نقاله ، شوت های واسط ، سازه های بتنی و فولادی  و محوطه سازی بود .

با توجه به حسن عملکرد پروژه و رضایت کارفرما ، این اصلاح روی خط 1 و سپس خط 3 نیز صورت گرفت ، که البته با توجه به مواردی از جمله هندسه سایت و بهبود طرح ،برای هرکدام از خطوط نسبت به هم تغییرات متناسبی اعمال گردید.

متن رضایت نامه شرکت روناک

به این وسیله گواهی می شود شرکت آسو صنعت زنده رود به مدیریت آقای مهندس داوود باستانی به عنوان  طراح خط انتقال مواد در پروژه " Concentrate Mixing Feeder" " فیدر اختلاط  کنسانتره" مجتمع سنگ آهن گهرزمین ، شامل هاپر، فیدر نواری ، نوارهای نقاله ، شوت های انتقال  و ترانسفر تاور ها در دیسیپلین های مکانیک و عمران برای هر سه خط 135 و235 و335 طی سالهای 1399 و 1400 با این شرکت همکاری داشته و عملکرد این شرکت رضایت بخش  بوده است.

دیدگاه های کاربران

دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است.


فرم ارسال دیدگاه شما برای پروژه خط فیدر اختلاط کنسانتره گهر زمین خط
(به حروف کوچک و بزرگ حساس نمی باشد.)
captcha