شرکت آسو صنعت زنده رود

نوار نقاله در اصفهان

نوار نقاله در اصفهان

تاریخ خبر: 1401/10/29
هموطنان عزیزم چنانچه به طراحی نوار نقاله ساخت یا تامین آن در اصفهان نیاز داشته باشید شرکت فنی و مهندسی آسو صنعت در خدمت شماست

نوار نقاله و خطوط انتقال مواد

همیشه برای سرمایه گذاران این دغدغه وجود دارد که سرمایه خود را در جای درست هزینه کنند ، یا اینکه آیا این طرحی که وجود دارد طرح درست و بهینه ای است ، آیا سازنده ها اصولی و با کیفیت لازم تجهیزات و ابنیه مورد نظر را می سازند. یافتن طراح خبره و مسلط، سازنده چیره دست ، بازرس تیز بین و آگاه و... گاهی بسیار دشوار می باشد. معمولا صنعت گران و سرمایه گذاران صنعتی برای رفع نیاز های خود از حدود جغرافیای اطراف خود خارج میوند و در کل کشور و بعضا بسته به پروژه در سراسر جهان در جستوی مشاورین خبره می گردند. در سالهای اخیر توان مهندسین طراح و سازنده گان داخلی روز به روز پیشرفت کرده و افزایش یافته است و به راحتی در اکثر رشته ها مهندسین و متخصصین ایرانی با قدرت با کارشناسان دیگر کشور ها به ویژه چین در رقابت هستند . در این بین اعتماد سرمایه گذاران و مدیران صنعت نیز به هموطنان آگاه و سخت کوش مان نیز افزایش یافته است. 

در این مقوله استان اصفهان و به طور اخص شهر اصفهان با در در اختیار داشتن پتانسیل های زیادی در صنعت به عنوان یکی از قطب های اصلی صنعت کشور شناخته می شود.

نوار نقاله در اصفهان

همانگونه که میدانید ، یکی از اصلی ترین شاخه های صنعت ، صنعت انتقال مواد ، یا به اصطلاح متریال هندلینگ می باشد، وجود کارخانه جات کوچک و بزرگ در محدوده شهر اصفان و در اختیار داشتن دانشگاه های معتبر و مراکز آموزش فنی و حرفه درجه یک در اصفهان امکان دسترسی به صنعت ، مهندسی ، ساخت و اجرا برای همه صنعت گران و سرمایه گذاران آسان نموده است.  جغرافیای اصفهان مکانی امن و در دسترس برای طراحی و تامین قطعات نوار های نقاله ، شوت ها و... هستند.

در این بین صنعت انتقال مواد یا متریال هندلینگ که رگ های حیاتی کارخانه جات و معادن گوناگون  می باشند، نقش پررنگتری دارند. تعداد بسیار بالای نوار نقاله در کارخانه جات بزرگ و کوچک مانند فولاد مبارکه اصفهان ، ذوب آهن اصفهان ، کارخانه جات پرتروشیمی ، پلی اکریل اصفهان و.... موجب گردیده سازندگان مختلف تجهیزات و خطوط انتقال مواد و نوار نقاله در اصفهان حضور داشته باشند . شرکت های مهندسی گوناگون در سایزها و ظرفیت های طراحی متفاوتی نیز در اصفهان هستند که در خصوص طراحی نوار نقاله فعال هستند . در این بین شرکت آصو صنعت زنده رود نیز به پشتوانه سالیان متمادی تجزبه خود و پرسنل فعال در آ« به مرجع معتبر و معتمدی برای طراحی و تامین قطعات نوار نقاله و خطوط انتقال مواد و خطوط خردایش و دانه بندی در اصفهان تبدیل گردیده است . 

چنانچه شما مهندس عزیز یا سرمایه گذار محترم در خصوص طراحی یا ساخت و نصب خطوط انتقال مواد به ویژه نوارنقاله های لاستیکی سوالی دارید یا نیازمند یک مشاور با تجربه و خبره در این زمینه هستید با کما میل و امتنان در خدمت شما هستیم. 

مدیران و کارشناسان شرکت فنی و مهندسی آسو صنعت  در طراحی ، نظارت بر ساخت ، نظارت بر نصب ، راه اندازی و بهره برداری از پروژه های گوناگونی در سراسر کشور نقش داشته اند ، راه اندازی کارخانه فراوری مس معدن مسکاوان عباس آباد ، طراحی برای شرکت مسکاوان و مجتمع مس عباس آباد در پروژه افزایش ظرفیت خط سنگ شکن (در استان سمنان)، طراحی برای شرکت زغالشویی البرز(مازندران) ، طراحی برای مجتمع معدنی گلگهر سیرجان در خطوط و پروژه های گوناگون(در استان کرمان). مشارکت در طراحی ، اجرای پروژه توسعه(فاز دوم) کارخانه  بازیافت باطله چادر ملو، پروژه دوغاب سازی کارخانه بازیافت باطله چادر ملو (در استان یزد) ، طراحی خطوط انتقال و نوارهای نقاله کارخانه فولاد تونلی راور کرمان و.... همه این تجربیات کوچک و بزرگ و رضایت کارفرما ها گواهی است بر عملکرد صحیح و دقیق شرکت اسو و قابلیت اطمینان بالایی که برای کارفرماهای خود فراهم نموده است.