شرکت آسو صنعت زنده رود

حمیدرضا فولادگر رئیس هیئت مدیره گل گهر بیان کرد

حمیدرضا فولادگر رئیس هیئت مدیره گل گهر بیان کرد

تاریخ خبر: 1401/09/13
استفاده از اقتصاد دانش‌بنیان و فناوری‌های جدید جبران‌کننده چالش‌های اقتصادی کشور است و شرکت‌های بزرگ صنعتی می‌توانند از این مزیت به خوبی استفاده کنند.

به گزارش دنیای معدن به نقل از ایراسین، حمیدرضا فولادگر رئیس هیئت مدیره گل گهر گفت: در این شرایط اقتصادی بهترین راه حل توسعه اقتصادی کشور این است که شرکت‌های بزرگ صنعتی و فولادسازان برای افزایش تولید خود از فناوری‌ها و ظرفیت های دانش‌بنیان استفاده کنند. ضمن اینکه می‌توانند در زمینه افزایش اشتغال‌زایی در کشور نیز بسیار تأثیرگذار شوند.

فولادگر با بیان اینکه صنایع بزرگ همیشه نقش پیشران را در کشور ایفا کرده‌اند، افزود: استفاده از اقتصاد دانش‌بنیان و فناوری‌های جدید جبران‌کننده چالش‌های اقتصادی کشور است و شرکت‌های بزرگ صنعتی می‌توانند از این مزیت به خوبی استفاده کنند.

وی با اشاره به برگزاری نوزدهمین نمایشگاه بین المللی متالورژی ایران اظهارداشت: خوشبختانه شرکت های فولادی و صنایع فعال در حوزه معدنی کشور از این نمایشگاه استقبال خوبی کرده‌اند و این نشان‌دهنده این است که نقش صنایع معدنی و فولادی در توسعه اقتصادی کشور بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

فولادگر در خصوص غرفه شرکت فولاد مبارکه در این نمایشگاه گفت: شرکت فولاد مبارکه به لحاظ محتوایی و شکلی غرفه بسیار خوبی را در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی متالورژی ایران فراهم کرده است و این شرکت به عنوان یک شرکت بزرگ صنعتی و فولادی پیشرو در اقتصاد کشور همواره با استفاده از فناوری‌های جدید در زمینه بومی‌سازی تجهیزات مورد نیاز صنعت فولاد اقدامات موفقیت‌آمیزی را داشته است

دیدگاه های کاربران

دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است.


فرم ارسال دیدگاه شما برای حمیدرضا فولادگر رئیس هیئت مدیره گل گهر بیان کرد
(به حروف کوچک و بزرگ حساس نمی باشد.)
captcha