شرکت آسو صنعت زنده رود

تایید مجدد محصولات ذوب آهن اصفهان برای صادرات با تمدید گواهینامه CARES

تایید مجدد محصولات ذوب آهن اصفهان برای صادرات با تمدید گواهینامه CARES

تاریخ خبر: 1401/09/07
تایید مجدد محصولات ذوب آهن اصفهان برای صادرات با تمدید گواهینامه CARES

به گزارش معدن نیوز -ممیزی خارجی مراقبتی گواهینامه CARES جهت صادرات میلگرد تولیدی ذوب آهن اصفهان به کشورهای منطقه بریتانیا و حوزه خلیج فارس در این شرکت با موفقیت انجام شد.

علیرضا رضوانیان معاون برنامه ریزی و توسعه ذوب آهن اصفهان در جلسه افتتاحیه این ممیزی که با حضور مدیران مرتبط در سالن جلسات مدیرعامل شرکت برگزار شد، به بیان اقدامات انجام شده در زمینه ارتقاء کیفیت پرداخت و گفت: ذوب آهن اصفهان فراتر از اجرای الزامات استانداردهای مورد بررسی و استقرار و تمدید آنها گام برداشته است.

محمد صدری مدیرکیفیت فراگیر ذوب آهن اصفهان نیز گفت: دومین ممیزی مراقبتی بعد از اخذ گواهینامهCARES طــی روزهای ۱ و۲ آذر ماه توسط سرممیز موسسه مذکور Yavuz Deveciler از انگلستان و در مدیریت های مرتبط انجام شد که با توجه به عدم مشاهده هیچ گونه عدم انطباقی، گواهینامه CARES تمدید اعتبار شد.

وی، گفت: مدیریت های مختلف به ویژه حوزه خرید، برنامه ریزی و مهندسی صنایع، نورد، فولادسازی، امور فنی و برنامه‌ریزی تولید، اتوماســیون و ارتباطات، بازاریابی و فروش خارجی، روابط عمومی، حراست، فن آوری اطلاعات و دیگر مدیریت های مرتبط در برگزاری موفقیت آمیز این دوره از ممیزی مشارکتی فعال داشتند.

سرممیز موسسه CARES نیز با تشریح چگونگی ممیزی انجام شده در قسمت های مختلف شرکت، تلاش گسترده ذوب آهن اصفهان در جهت تحقق و ابقای شرایط استاندارد BS۴۴۴۹ در این مجتمع صنعتی را قابل ملاحظه دانست و گفت: ممیزی مراقبتی گواهینامه CARES در ذوب آهن اصفهان همانند دوره های قبلی با موفقیت انجام شد و گواهینامه مربوطه تمدید اعتبار می شود.

لازم به ذکر اســت که ذوب آهن اصفهان تنها دارنده گواهینامــه CARES در ایران می باشــد.

دیدگاه های کاربران

دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است.


فرم ارسال دیدگاه شما برای تایید مجدد محصولات ذوب آهن اصفهان برای صادرات با تمدید گواهینامه CARES
(به حروف کوچک و بزرگ حساس نمی باشد.)
captcha