درباره شرکت فنی مهندسی آسو صنعت زنده رود


1- ما به صاحبان معادن کانی های فلزی کمک می کنیم که به وسیله انتخاب دقیق و چیدمان درست تجهیزات خطوط فرآوری و خطوط انتقال مواد بین آنها ، تولید خود را با بالاترین راندمان و پایدار ترین شرایط انجام دهند.

2- ما به کارخانجات فرآوری معدنی کمک می کنیم ، که بوسیله برنامه های نِتی (نگهداری و تعمیرات) که ما به کمک داده ها و تجربیات شان برای آنها تدوین می نماییم، خطوط تولید خود را بدون نگرانی از توقف ناگهانی و خلل در فرایند تولید اداره نمایند.

3- ما به شرکت های EPC کار در بخش معدن و ذوب فلز کمک می کنیم تا بوسیله طرح ها و نقشه های ما ، بهینه ترین ومهندسی ترین پروژه را انجام دهند.

4- ما به کارگاه های بزرگ ساخت تجهیزات صنعتی کمک می کنیم بدون نگرانی از مسائل مربوط به ایجاد دفتر طراحی در سازمان خود با دریافت خدمات مهندسی و طراحی ، انتقال ریسک و تضمین کیفیت طرح از ما ، وارد حوزه EPC گردند و پروژه های بزرگتری را شروع و به انجام رسانند.

ما برای شما زمان ذخیره می کنیم


"آسو صنعت زنده رود" با هدف ارائه "خدمات فنی مهندسی" و تبادل اطلاعات و دانش به سایر شرکت های ایرانی به واسطه بهره گیری از تجارب و دانش خود جهت اعتلای صنعت کشور عزیزمان ایران، پا به عرصه وجود نهاد و آماده است تا در کنار دیگر شرکت ها و سازمانهای این .سرزمین ارائه دهنده راهکارهای مهندسی باشد، راهکارهایی که در نهایت منجر به افزایش بهره وری مجموعه های تولیدی - صنعتی گردد.
تجربه و دانش متخصصان شرکت "آسو صنعت " در طراحی خطوط انتقال مواد ، در معادن و صنایع مرتبط ، موجب گردیده است که صاحبان معدن ، صنایع و مدیران ذی ربط با اطمینان از عملکرد و انتخاب صحیح این شرکت ، طراحی و مهندسی خطوط انتقال مواد خود را به کارشناسان مجرب "آسو صنعت " بسپارند. در کنار مبحث مهم طراحی نوارهای نقاله ، شوت ها، بین ها و هاپرها ، طراحی و تهیه نقشه برای سازه های فلزی - بتنی ، پلت فرم ها و سکو های مربوطه نیز علاوه برکمک به یکپارچه گی طرح ، موجب آسودگی خیال کارفرما است و نگرانی عدم تطابق بین دیسپلینی را برای وی برطرف مینماید.
پس از طراحی ، ساخت ، نظارت بر اجرا و نظارت بر نصب ، خدمت دیگری که "آسو صنعت " ارایه میدهد، استفاده از تجربه مدیران ارشد و کارشناسان این مجموعه در بهره برداری و تهیه بهینه ترین راه های نگهداری و تعمیرات هدفمند و پیشگیراته است. " آسو صنعت زنده رود " با ارایه راهکارهای نگهداری و تعمیرات (نت) به شرکت های معدنی و صنعتی و برنامه ریزی های نظارتی و پایشی کمک می کند مدیران ارشد علاوه بر آرامش از عملکرد پیوسته ی خطوط تولید ، خرسند از کاهش هزینه ها و افزایش بهره وری مجموعه تحت کنترلشان باشند.

درخصوص "خطوط انتقال مواد" به مجموعه تجهیزات مختلف از هاپر ورودی ، نوار های نقاله ، شوت های ارتباطی ، تجهیزات کمکی نوار نقاله ، گفته می شود که در مجموع وظیه انتقال مواد را از نقظه ای دیگر دارد .نوار نقاله از اصلی ترین اجزای هر کارخانه ایست
ما در "آسو صنعت زنده رود" آماده ارایه انوع مشاوره به دوستان عزیزمان کارفرماهای گرامی در خصوص طراحی ، نگهداری ، تعمیرات و بهود نوارهای های نقاله و در نگاهی بالاتر خطوط انتقال هستیم.

با تشکر از شما داوود باستانی